Onderhoudsmecanicien - 2 ploegen - Malle

Actief Interim

  • Malle, Anvers
  • CDI
  • Temps-plein
  • Il y a 6 heures
  • Postuler facilement
Wil jij jouw technische kennis gebruiken om de werkvloer en werk je graag in een open werkomgeving? Zoek jij afwisseling en wil je terecht komen in een familiebedrijf waar ze echt goed zijn voor hun mensen? Dan hebben wij elkaar gevonden!Wij zijn een productiebedrijf actief in de sector beton. Om onze productie zo vlot mogelijk te laten lopen, zoeken wij een 3de onderhoudstechnieker. Ben jij sterk op mechanisch vlak en kan jij je elektrisch behelpen? Dan willen wij graag bekijken wat we voor jou kunnen betekenen.Je werkt in twee shiften (vroege en late).Wat zal je bij ons doen?
  • De nacht start je met controle van de recyclage (waterzuivering) of alles nog draait, niet te hoog staat, ..
  • Oplossen van mechanische storingen aan machines en installaties. Dit kan gaan over de productiemachines voor de betonproductie (o.a. plotter), heftrucks, rolbrug, portaalkraan enz...
  • Fouten opsporen, uitmeten, componenten vervangen
  • Uitvoeren van preventief, curatief en periodiek onderhoud
  • Optimaliseren van sturingen en automatiseringen
  • Verschillende sturingen en frequenties instellen
  • Ombouwen van machines (printmachine, stofzuiger, brikmachine, schoonmaakmachine, ..)
  • Modules aanpassen (Assen, motor, kas, ..)
  • Op de dag dat er niet omgebouwd word kan je aan een machine werken dat zijn geest gegeven heeft, niets leuker dan deze terug aan de praat te krijgen.
  • Je zal ook in de hoogte werken met een hoogtewerker om storingen op te lossen aan de rolbrug of de menger.
  • Ook met de heftruck zal je af en toe eens rijden want de machines moeten van jouw werkplek terug in de productiehal terecht komen.
  • Je hebt een eigen werkplek die je eens per week volledig reinigt en terug op orde legt.
Verdien jij graag een centje bij op zaterdag? Dan kan je samen met ons preventief onderhoud aan de productiemachines doen.Wat wij van jou vragen:
  • Een grote dosis werklust en een goede mechanische kennis
  • Enige ervaring als onderhoudstechnieker of technische opleiding
  • Je wil dolgraag in 2 shiften werken.
Wat wij jou bieden:
  • Jouw startloon ligt rond €19
  • Bijkomend heb je recht op shifttoeslag.
  • Verdien jij graag een extra centje op zaterdag? Dan is dit mogelijk!
  • Je komt terecht in een familiebedrijf die enorm goed zijn voor hun werknemers! Het ene jaar doen we een familiedag en het andere jaar een teambuilding
  • Gratis frisdrank, thee, koffie en soep
  • Je kan kiezen voor 2 shiften of werken met een vaste nachtshift.
  • Wij zijn een attente werkgever waar je nooit een nummer bent. Wij denken aan mooie eindejaarsgeschenken, degelijke werkkleding en de nodige verrassingen.
  • Wij hebben enkele toffe extralegale voordelen.
  • Je werkt in een open werkomgeving.
  • Je hebt 2 collega's die jou de job helemaal willen aanleren.
  • Aangezien je met beton werkt, heb je iets minder strenge regels
Wij zien graag deze vacature eind volgende week ingevuld. Je mag er dus op rekenen dat we jou binnen de 2 werkdagen opbellen.Word je uitgenodigd voor een eerste gesprek dan zal er gekeken worden of er een match is met onze klant, zo ja dan word je die dag nog voorgesteld als potentiële nieuwe collega. Bij het plannen van een gesprek bij de klant wordt er gekeken naar jouw beschikbaarheid en ja hoor, jouw opstart volgende week zit in de pijplijn.Contactgegevens:014/40.50.60 of construct.turnhout@actief.beToch op zoek naar iets anders in de bouw of ben je student? We zoeken voor jou de geknipte job.

Actief Interim