Kwaliteitsmedewerker

Vivaldis Interim

  • Zonnebeke, Flandre-Occidentale
  • 2.500-3.500 €/mois
  • CDI
  • Temps-plein
  • Il y a 1 mois
KwaliteitsmedewerkerZONNEBEKE - Ref. A-740622OfficeVoltijds€ 2500 - 3500 / maandVaste job na geslaagde interimperiodeFunctieZoek je een functie waarin je cruciale analyses uitvoert en bijdraagt aan de veiligheid en kwaliteit van onze producten? Dan is deze job iets voor jou!Wat ga je doen?
  • Het voorbereiden en uitvoeren van microbiologische testen op grondstoffen en eindproducten.
  • Het analyseren en interpreteren van testresultaten.
  • Het uitvoeren van diverse kwaliteitscontroles en het registreren van bevindingen.
  • Het bewaken van de hygiëne en steriliteit in het laboratorium.
  • Het nauwkeurig documenteren van alle uitgevoerde analyses en resultaten volgens de geldende procedures.
ProfielWie zoeken we?
  • Je bent in het bezit van een Bachelor diploma in een relevante richting (bv. Microbiologie, Biochemie, Biotechnologie, Laboratoriumtechnologie).
  • Je bent vloeiend nederlands en frans
  • Je bent nauwkeurig, georganiseerd en hebt oog voor detail.
  • Je werkt graag zelfstandig, maar bent ook een teamspeler.
  • Je bent flexibel ingesteld: je werkt voornamelijk in een dagfunctie, maar bent bereid om in 2-ploegen te werken tijdens drukke periodes.
Wat kunnen we jou bieden?Wat bieden wij?
  • Een uitdagende en afwisselende functie binnen een dynamisch bedrijf
  • Je krijgt de kans om je expertise verder te ontwikkelen en bij te dragen aan de hoge kwaliteitsstandaarden van onze organisatie.
  • We bieden een competitief salaris, aangevuld met extralegale voordelen.
Alle Vivaldis collega's zetten zich in voor een gelijkekansenbeleid. Wij selecteren op basis van ervaring, studies en competenties en niet op basis van nationaliteit, uiterlijke kenmerken, geaardheid, religie, handicap, leeftijd en /of geslacht. Onze rol als uitzendbedrijf impliceert het streven naar inclusie en diversiteit. Discriminatie wordt niet getolereerd.

Vivaldis Interim