artistiek assistent bij KASK & Conservatorium (HOGENT - Howest)
KASK & Conservatorium (HOGENT - Howest)
- Gand, Flandre-Orientale
- CDI
- Temps-plein
- Archival Sensations
- Negotiating Realities
- Disobedient Practices
- The Body Plural
- The Art of Resonance - The Resonance of Art
- Je voert een doctoraal onderzoeksproject in de kunsten aan KASK & Conservatorium in samenwerking met de Universiteit Gent.
- Je deelt de onderzoeksresultaten in presentatiemomenten.
- Je communiceert over het eigen artistiek werk en onderzoek, zowel in tekst- als in andere vormen.
- Je neemt actief deel aan de onderzoekscultuur van KASK & Conservatorium en aan de werking van de onderzoekscluster waaraan je je verbindt in het bijzonder. Dit doe je door aanwezig te zijn bij workshops, research days, meetings, ... georganiseerd door de cluster.
- Je neemt in samenspraak met je vakgroep onderwijsactiviteiten (30%) op en begeleidt en evalueert studenten in de bachelor- en masteropleiding. Dit doe je in een opleidingsonderdeel dat aansluit bij je eigen artistieke expertise.
- Je bouwt een artistieke praktijk of ontwerppraktijk uit die relevante erkenning geniet.
- Je artistieke praktijk of ontwerppraktijk is onderzoekend, binnen de eigen discipline of binnen het grensgebied van meerdere disciplines.
- Je reflecteert op een kritische manier over je eigen artistieke praktijk en onderzoek, en positioneert deze binnen bredere artistieke, wetenschappelijke en maatschappelijke contexten.
- Je communiceert helder over je artistieke werk en onderzoek, in gesproken en geschreven vorm, zowel voor een publiek van peers als voor het bredere kunstenveld.
- Je hebt pedagogische vaardigheden die je in staat stellen om een stimulerende en veilige leeromgeving te scheppen waarin studenten op een onderzoekende manier leren creëren.
- Je gaat zelfstandig te werk en bent in staat je onderzoek te plannen, het overzicht te bewaren en doelgericht te werken.
- Je bent nieuwsgierig naar samenwerkingen en interactie met andere artistieke onderzoekers en staat open voor discipline overschrijdend werken.
- Je bevordert respectvolle en inclusieve samenwerkingen en bouwt een positieve werkrelatie uit met je collega's en leidinggevenden.
- In het kader van je onderwijsopdracht en internationalisering communiceer je vlot in het Engels en ben je bereid het vereiste taalattest (B1 Engels) te behalen in je eerste academiejaar.
- De bestuurstaal van de school is het Nederlands. Je bent bereid de vereiste taalattesten Nederlands te behalen binnen de wettelijk bepaalde termijn (A2 binnen de twee jaar en B2 binnen de 5 jaar).
- Je toont betrokkenheid bij het pedagogisch project en de missie en visie van het onderzoek van KASK & Conservatorium in het bijzonder en bij de HOGENT in het algemeen.
- Motivatiebrief
- Formulier 'kandidaatstelling', vervolledigd met alle gevraagde info over kandidaat en projectvoorstel: gebruik hiervoor uitsluitend het sjabloon dat beschikbaar is via volgende links: in het Nederlands of in English
- Scans van vereiste diploma's: minimaal een diploma van doctor in de kunsten
- Curriculum vitae
- Artistiek portfolio (en/of voeg een link naar je online portfolio toe in het formulier)
Aan de kandidaten geselecteerd voor de tweede selectieronde wordt half december 2025 een (voorlopige) promotor van KASK & Conservatorium toegewezen die hen zal begeleiden bij het opstellen van een volledig uitgewerkt projectdossier (voor 6 jaar) en het vinden van een tweede promotor aan de Universiteit Gent. Op basis van deze uitgewerkte voorstellen wordt een aantal kandidaten geselecteerd voor de derde selectiefase in de vorm van een selectiegesprek.
Indien in een eerste ronde selectiegesprekken niet tot een definitieve keuze kan worden gekomen, kunnen geschikt bevonden kandidaten uitgenodigd worden voor een tweede gesprek.
De selectiegesprekken zijn voorzien in april 2026. Pas na afloop van de volledige selectieprocedure zullen de kandidaten die niet worden weerhouden hiervan op de hoogte worden gesteld.
Sociaal Fonds voor Podiumkunsten