medewerker communicatie en productie bij Choux de Bruxelles - Artist Collective

Choux de Bruxelles - Artist Collective

  • Laeken, Bruxelles
  • CDI
  • Temps-partiel
  • Il y a 7 jours
over de organisatieChoux de Bruxelles is een levendig artistiek collectief dat muzikanten een plek geeft om te groeien en hun werk te tonen.
We ondersteunen talent bij productie en distributie, terwijl we een netwerk van creatieve professionals en kunstliefhebbers verbinden.
Bij Choux draait alles om samenwerking, nieuwsgierigheid en een inclusieve, inspirerende community.over de functieWat je gaat doen:
  • Social media beheren en mee vormgeven
  • Ondersteuning bij websitebeheer
  • Concertdata invoeren op diverse online platforms en agenda's
  • Voorstellen voor showcase festivals opstellen en indienen
  • Contracten opstellen
  • Voorraad en materiaalbeheer
profiel kandidaatWij zoeken een enthousiaste jobstudent die zin heeft om mee te bouwen aan onze creatieve wereld.
Je bent nieuwsgierig naar communicatie en de muzieksector en kan, na een korte begeleiding, zelfstandig aan de slag.Skills
  • Meertalig? Top! (Nederlands, Frans, Engels)
  • Zelfstandig kunnen werken na een korte begeleiding
  • Enthousiast, flexibel en leergierig
aanbodWat wij bieden :
Een inspirerende omgeving waarin je werk direct impact heeft op artiesten en projecten.
De functie is 1 dag per week (eventueel opgesplitst in 2 halve dagen) en kan ook als stage worden ingevuld.wijze van solliciterenStuur je CV en een korte motivatie naar info@choux.net.We kijken ernaar uit om jou te leren kennen en samen de creatieve wereld van Choux de Bruxelles verder vorm te geven!

Sociaal Fonds voor Podiumkunsten