CNC insteller

Konvert

  • Flandre-Orientale
  • CDD
  • Temps-plein
  • Il y a 2 mois
Voor een succesvolle firma regio Hamme zijn wij op zoek naar gemotiveerde CNC draaier en/of frezers. Al meer dan 30 jaar zijn ze actief in de productie van hoogtechnologische kunststof onderdelen voor klanten in de luchtvaart, automobiel, machinebouw, petro-chemie, farmacie en voedingsindustrie. Dit bedrijf investeert non-stop in de medewerkers én de werkomgeving, zo komen er maar liefst 4 nieuwe machines bij dit najaar.
  • Het stellen en/of bedienen van de CNC machines (draaien en frezen)
  • Kwaliteitscontrole van de producten
  • Registratie van de metingen
Ervaring is een pluspunt maar geen vereiste. Schoolverlaters met een technisch diploma/getuigschrift zoals werktuigmachines komen ook in aanmerking voor deze vacature.Ben jij klaar om deel uit te maken van een hecht team waarin je volop kan groeien? Wil jij werken in een propere omgeving met mooie daguren? Aarzel dan niet en solliciteer nog vandaag door jouw CV door te mailen naar of bel ons op 052/25.85.00!
  • Ervaring in CNC of afgestudeerd in een technische praktijkuitvoerende richting zoals werktuigmachines
  • Zeer goede kennis van het Nederlands
  • Verantwoordelijkheidszin
  • Leergierig zijn
  • Zeer nauwkeurig werken
  • Taken nauwgezet, precies afwerken
  • Veilig werken
Storingen aan een machine opmerken en aanpassingen doorvoeren. Preventief of correctief basisonderhoud van machines of uitrustingen uitvoeren. Gereedschappen voor het plaatsen, opspannen en klemmen van de stukken aanpassen. Gegevens voor productie- en kwaliteitsopvolging registreren (storingen, interventies, ...). Een machinale bewerking uitvoeren: Frezen. Aluminium schrijnwerk assembleren en uitrusten (beglazing, beslag, ...). De productie opstarten en bewaken (preproductie, serieproductie, ...). De verschillende bewerkingsfases en de afstelwaarden (tolerantie, positie, oppervlaktestaat, ...) van het stuk en het gereedschap bepalen. De geproduceerde stukken controleren. De snijinstrumenten monteren en afstellen, het stuk positioneren en vastzetten en de bewerkingsparameters instellen (snelheid, voortgang, doorvoer, smering, ...)
  • Competitief loon pakket
  • Hospitalisatie en Groepsverzekering
  • Een uitdagende job in dagverband (7h30 - 16h) in een professionele omgeving - Luchtvaart normen!!
  • 40 uren week met 20 vakantiedagen + 12 ADV dagen
  • Doorgedreven interne opleiding met persoonlijke opvolging
  • Doorgroei mogelijkheden op lange termijn in functie van je persoonlijke groei
  • KMO met 25 mensen - zeer goede familiale sfeer waar je als individu het verschil maakt

Konvert