
Grondwerker
- Beverlo, Limbourg
- CDI
- Temps-plein
- verloning volgens de bouwsector, met €18,034 als startloon zonder ervaring, dit kan oplopen tot €25,00 naargelang ervaring
- twee weken verlof in de winter
- drie weken verlof in de zomer
- een aantal vrij te kiezen verlofdagen
- inhaalrustdagen
- een getrouwheidspremie
- weerverletzegels
- vakantiegeld
- eco-cheques (€115,00 / jaar)
- kledijvergoeding (€0,50 / dag)
- mobiliteitsvergoedingen
- interne opleidingen
- verschillende externe opleidingen
- werven regio Limburg
- jaarlijks leuke teambuildings
- manuele graafwerken uitvoeren
- graafwerken uitvoeren met de minigraver
- rioleringen leggen
- kleine klinkerwerken
- boordstenen plaatsen
- egaliseren van de grond
- je hebt een eerste ervaring in de bouwsector
- je geraakt dagelijks tot in Beringen
- je kan jezelf flexibel opstellen
- je hebt technisch inzicht
- je hebt een hands on mentaliteit
- indien je in het bezit bent van een rijbewijs BE is dit een pluspunt
Met een ploeg gemotiveerde en handige mensen, elk met hun eigen talenten en bakken ervaring, trekken ze het hele land door om allerlei klussen te klaren.
Dankzij hun ervaren team en flink wat machines, kunnen ze elk gebouw - of dat nu een huis, hotel, restaurant, winkel, ziekenhuis of flat is - vakkundig ontmantelen.
Ze deinzen niet terug voor een uitdaging en pakken elk project samen met volle goesting aan tot het helemaal klaar is.Erkenningsnummer: W.INT.040 - W.INT.10 - VG13/BUO - VG1312/BC - 00137-406-20121024 - 00305-406-20121204Diversiteit en inclusie zijn belangrijk voor Accent. Wie, wat of hoe je ook bent of waar je voor staat, het zijn jouw talenten die het verschil maken.18.03 - 25.00 / uur12/6/2025,LimburgBouwGrondwerkerArbeiderArbeiderDag-Voltijds499104