Teamverantwoordelijke winkel// Voltijds // Regio Jabbeke

Konvert

  • Bruges, Flandre-Occidentale Jabbeke, Flandre-Occidentale
  • CDI
  • Temps-plein
  • Il y a 13 jours
Voor de meest plezierige supermarkt van België, zoekt Konvert Brugge enthousiaste teamleiders met een hands-on mentaliteit.Als teamleider ben je een voorbeeld voor je medewerkers. Je bent bereid om in wisselende shifts te werken tussen 6 uur ’s ochtends en 8 uur ’s avonds en aangezien zij 7 dagen per week geopend zijn, ben je beschikbaar van maandag tot zondag, in een werkweek van 5 dagen.
  • Leid je team: Wees een voorbeeld voor je medewerkers en motiveer hen om het beste uit zichzelf te halen.
  • Flexibele werktijden: Werk in wisselende shifts tussen 6:00 en 20:00 uur, 7 dagen per week, met een werkweek van 5 dagen. ⏰
  • Verwerk de goederenstroom: Begeleid je team bij de verwerking van binnenkomende producten en zorg voor een vlotte afhandeling.
  • Beheer winkelprocessen: Zorg ervoor dat de winkelprocessen soepel verlopen en leid alles in goede banen. ️
  • Bonusverantwoordelijkheid: Hou de prestaties in de gaten en stuur bij waar nodig voor een optimale bonusopbouw.
  • Handen uit de mouwen: Spring bij waar nodig en help je team waar je kunt.
  • Voorraadbeheer: Houd de voorraden bij en voer manuele bestellingen in.
Klaar om jouw stempel te drukken? Solliciteer nu en maak deel uit van ons bruisende team!
  • Je hebt ervaring in de retail of horeca (dit is een pluspunt)
  • Je bent flexibel en kunt je makkelijk aanpassen aan veranderingen
  • Voor jou komt de klant altijd op de eerste plaats
  • Je barst van energie en bent gedreven om vooruit te komen
  • Je werkt hygiënisch en zorgvuldig
  • Je spreekt Nederlands
  • Je bent beschikbaar voor zowel vroege als late diensten
De activiteiten van een team coördineren. Commerciële acties opzetten naargelang de marge, omzet en verwachtingen. De levering van goederen verifiëren De producten controleren Het opslaan organiseren en superviseren. De opstelling van artikels aanpassen volgens de omzet, de commerciële acties Het vullen van de rekken controleren. De staat en bewaring van bederfbare producten controleren Producten die niet meer verkocht kunnen worden uit de rekken halen. De voorraad opvolgen, tekorten vaststellen Bestellingen plaatsen. Verkoopresultaten opvolgen en analyseren Aanpassingen voorstellen
  • Je komt terecht in een toffe groep collega’s. In ruil voor je inzet krijg je een correct salaris en kansen om te groeien.
  • We weten dat het leven niet alleen om werken draait, zorgen we samen dat je job, gezin, studie, vrije tijd... perfect in evenwicht zijn.
  • Als voltijdse teamleader werk je 36,5u per week, waarvan 4 weekdagen en 1 dag in het weekend.

Konvert